KTM 640 LC4 Supermoto
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki KTM 640 LC4 Supermoto 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 54 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 625 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1510 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 910 mm |
| Suha masa | 149 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 11.2 l |
| Največja hitrost | 175 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena KTM 640 LC4 Supermoto
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
KTM 640 LC4 Supermoto Zgodovina
KTM 640 LC4 Supermoto 2005

54 KM
625 cm3
149 kg
5.584,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki KTM 640 LC4 Supermoto
Pogosta vprašanja KTM 640 LC4 Supermoto
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 640 LC4 Supermoto?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 640 LC4 Supermoto, leto izdelave 2004, s povprečno 18.750 prevoženimi kilometri, je 4.250 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 640 LC4 Supermoto ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 640 LC4 Supermoto?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles KTM 640 LC4 Supermoto.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 640 LC4 Supermoto? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2008 je stabilnost cene modela KTM 640 LC4 Supermoto zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto. V prvem letu je bil trend gibanja cen -89 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je KTM 640 LC4 Supermoto?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu KTM 640 LC4 Supermoto.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.



























